İşe Alım Süreçleri

Hayata Destek ekibine katılmak için tüm iş ve staj olanakların İş İlanları bölümümüzden ulaşabilirsiniz.
İşe Alım - Aday Başvuru Değerlendirme
Staj

Size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlarımıza profilini oluşturarak Kariyer Fırsatları sayfasından başvurabilirsiniz. Başvurunuz dikkatle incelenir ve pozisyon için belirlenen kriterleri karşılamanız ve uygun bulunmanız halinde sizinle irtibata geçilir.

İşe alım sürecimizde pozisyon özelinde belirlenen yetkinliklerin ölçülebilmesi için İnsan ve Kültür Departmanı ve ilgili yöneticilerle birebir görüşmeler düzenlenir.

Pozisyonların gerekliliklerine göre test ve/veya vaka çalışmaları uygulanarak değerlendirme süreci tamamlanır.

Değerlendirme süreci sonrasında uygun bulunan adayların önceki tecrübelerine dair birlikte çalıştığı kişilerle referans görüşmeleri yapılır.
İşe alım adımlarını başarıyla tamamlayan adaya Hayata Destek’in Maaş Politikası* doğrultusunda belirlenen ücretle İnsan ve Kültür Departmanı tarafından iş teklifi sunulur.

*Hayata Destek iş değerlendirmesi çalışmasına dayanan, iş büyüklüklerinin sıralanması ile oluşturulmuş bir kademe yapısı kullanır. Ücret politikası  bu kademe yapısına göre eğitim, deneyim ve yabancı dil gibi nitelikler göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

İnsani yardım alanında kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencileri, yürüttüğümüz projeler kapsamında zorunlu stajları için Hayata Destek’e başvurabilirler.

Stajyer ilanlarımıza Kariyer Fırsatları sayfamızdan ulaşabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz dikkatle incelenir ve uygun bulunmanız halinde sizinle irtibata geçilir.

Kariyer Fırsatları

Staj değerlendirmeleri işe alım sürecinde olduğu gibi yetkinlik bazlı mülakat ile yapılır ve uygun adaya İnsan ve Kültür Departmanı tarafından staj teklifi sunulur.

Bültenimize Üye Olun

    usercrossmenu